Tomáš Kočko & Orchestr pokřtí ve Studiu 1 nové CD

21. září 2010

Koleda. To je nové CD Tomáše Kočka & Orchestru, na kterém jsou známé i neznámé moravské koledy v typických úpravách držitele ceny Anděl Tomáše Kočka. Křest nového CD se uskuteční 8. prosince ve Studiu 1 Českého rozhlasu Ostrava v 18:00.

Koncert vysíláme živě v přímém přenosu. Jako host vystoupí cimbálová muzika Valašský vojvoda z Kozlovic a dětský folklórní soubor Ostravička. Přijďte s námi objevit magii zimního slunovratu!

Vstupenky v ceně 100 korun si můžete zakoupit na obvyklých místech - v recepci Českého rozhlasu Ostrava a v Ostravském informačním servisu. Anebo si můžete koncert poslechnout ve vysílání Českého rozhlasu Ostrava.

V souvislosti se zařazením přímého přenosu do vysílání odpadnou z programu Českého rozhlasu Ostrava zprávy v 18:00 a následující pořady Radionka a Muziko, hraj!

Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

Karel Klostermann Ze světa lesních samot

Ze světa lesních samot

Koupit

Román klasika české literatury zobrazuje dramatické změny poměrů na česko-bavorském pomezí v posledním čtvrtletí 19. století, kdy ustálený životní řád "světa lesních samot" narušila živelná katastrofa.