Úspěšní chytači Artura se sešli U skákavého poníka

18. červen 2015

Po tři týdny jste v našem vysílání mohli chytat Artura. Soutěžní klání Českého rozhlasu Ostrava ‚Artur se vrací! Chyťte ho!‘ se setkalo s velkým ohlasem. Tři vylosovaní a jejich nejbližší získali prémii v podobě posezení v hospůdce s Arturem Kubicou.

Na zábavný podvečer v ostravské restauraci U skákavého poníka dojeli všichni výherci na čas v plné sestavě. Majitel podniku Jiří Štverka všechny přítomné na úvod provedl minipivovarem a vysvětlil, jak se u nich pivo vaří. Nechyběla ochutnávka mladého tmavého piva, které půjde na čep 13. července.

Pak už výherce soutěže čekal chutný hovězí gulášek na qásku s domácími knedlíky, čepovalo se nepasterizované pivo Qásek a zpívalo se a všichni se bavili až do večera.

Na posezení s výherci naší soutěže Chyťte Artura vás do hospůdky U skákavého poníka v Ostravě pozve Artur Kubica ještě jednou, a to v pátek 26. června prostřednictvím magazínu Křížem krajem (čtěte a poslouchejte zde).

autor: ČRo Ostrava
Spustit audio