Úterní Noční linka: Kolik romantiky vám koluje v žilách? Vzpomeňte na nejromantičtější zážitek a vaše nejromantičtější místo na planetě

12. červenec 2022

Někdo si na romantiku potrpí více, někdo méně, nicméně alespoň trošku té romantiky čas od času uvítá ve svém životě snad úplně každý. Pojďme společně načerpat inspiraci pro chvíle, kdy by se nám pozvánka na romantický zážitek mohla hodit. 

Jaké je podle vás nejromantičtější místo v Česku nebo v zahraničí? Na jaký romantický zážitek celý život vzpomínáte? Bylo to s vaší dávnou láskou? Nebo máte toho parťáka stále u sebe? Jak podle vás pravá romantika vypadá? Jste romantická duše? Kdy se vám podařilo někoho romanticky překvapit a kdy někdo překvapil vás? Čtete rádi zamilované knihy a pouštíte si doma filmy, které dojímají? 

Vaše příspěvky můžete psát na rohlas.cz/linka, na e-mail nocnilinka@rozhlas.cz nebo v době vysílání volejte na číslo 731 800 900.

Těší se na vás moderátorka Českého rozhlasu Zlín Jarka Barboříková.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

ze_světa_lesních_samot.jpg

3x Karel Klostermann

Koupit

Komplet obsahuje dva šumavské romány Ze světa lesních samot, V ráji šumavském a povídkový soubor Mrtví se nevracejí z pera klasika české literatury Karla Klostermanna (1848 - 1923), který tomuto kraji zasvětil celé své dílo.