Vyhrajte vstupenky na světovou divadelní premiéru Korzára

13. září 2021

Léto uteklo jako voda, začíná se ochlazovat, divadelní sezóna právě začíná a my jsme pro vás připravili soutěž o vstupenky na světovou premiéru divadelního představení Korzár.

Poslouchejte naše vysílání a vyhrajte vstupenky na světovou premiéru baletního představení Korzár, která se uskuteční v Divadle Jiřího Myrona v sobotu 18. září. Po zaznění soutěžního signálu volejte do našeho studia na číslo 59 611 22 66. Pokud se dovoláte jako první a správně odpovíte na soutěžní otázku, dvě vstupenky na baletní představení Korzár jsou vaše.

Korzár je balet s hudbou Adolpha-Charlese Adama a Jorise Barcaroliho. Choreograf Michel Bejar a libretistka Céline Barcaroli vytvořili z klasického baletu ucelený příběh s happy endem. Příběh o korzárovi, který hledá lásku a bojuje za svobodu v nerovném světě. Kostýmy Anny Kontek a výprava Davida Baziky jsou inspirovány Piráty z Karibiku.

Soutěžíme od pondělí 13. září do pátku 17. září. Sledujte také náš rozhlasový facebook, kde chystáme další soutěže.

Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Sestru se mi nikdy nepodařilo dočíst. Citlivého člověka jsem poslechla až do konce.

Iva Jonášová, šéfredaktorka Radia Wave

citlivy_clovek.jpg

Citlivý člověk

Koupit

Nový román českého básníka, prozaika, překladatele a publicisty, ve kterém se prolínají groteskní a tragické prvky a který vypráví příběh ze žhavé současnosti. Jáchym Topol získal za tento titul Státní cenu za literaturu.