Změny ve vysílání: Na klidnou vlnu vás naladí Zdeněk Junák

22. březen 2020

Nový společný pořad regionálních stanic Českého rozhlasu Na klidné vlně se Zdeňkem Junákem má jediný cíl: spojit a uklidnit vás v těchto nelehkých momentech, působit proti trudomyslnosti a zajistit vám, kdo nemáte vždy přístup na internet a sociální sítě, vzájemný kontakt mezi sebou.

S moderátorem pořadu, který je optimistou a nosičem pozitivní energie (koneckonců bývalý seriálový četník, o kterého se lze v těžkých chvílích opřít) – si můžete popovídat, sdělit mu, jak danou situaci snášíte a zároveň poslat vzkaz spolu s písničkou napříč celou republikou svým dětem, vnoučatům, kamarádům a známým.

Nalaďte si od pondělí 23. března v čase 09:04–10:00 pořad Na klidné vlně se Zdeňkem Junákem. Do studia můžete volat na telefonní číslo 731 800 900 nebo psát na e-mail srdcovky@rozhlas.cz.

Spojili jsme se v těchto těžkých chvílích, abychom byli napříč republikou spolu – všechny regionální stanice Českého rozhlasu jako jeden tým. A všichni naši posluchači společně táhli za jeden provaz proti chmurným myšlenkám.

Čtěte také

V našem vysílání se objeví také informační servis Desatero bezpečného chování pro seniory. Praktické rady a doporučení pro seniory, jak se chovat v tomto období a jak minimalizovat riziko nákazy koronavirem načetl herec Tomáš Töpfer a uslyšíte ho denně jedenkrát v hodině mezi písničkami.

Kvůli přísným opatřením, které koronavirovou nákazu doprovázejí, nejsme schopni výrobu některých pořadů plnohodnotně zajistit, i proto dochází k některým změnám v našem vysílání. Dočasně se tak ruší magazín Křížem krajem, Host ČRo Ostrava a některé programové řady vysílané po 18. hodině. I přesto věříme, že vás naše vysílání uspokojí a ostravský rozhlas vám bude i nadále příjemným společníkem.

autor: tif | zdroj: Český rozhlas
Spustit audio

Související

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

Karel Klostermann Ze světa lesních samot

Ze světa lesních samot

Koupit

Román klasika české literatury zobrazuje dramatické změny poměrů na česko-bavorském pomezí v posledním čtvrtletí 19. století, kdy ustálený životní řád "světa lesních samot" narušila živelná katastrofa.