Čtvrteční Noční linka: Jezdili jste rádi na dětské tábory?

22. červenec 2021

Ať už jako děti nebo vedoucí? Kam to bylo? Jak na to vzpomínáte? V jaké době jste se účastnili táborů? Bavilo vás to nebo jste to tenkrát brali jako za trest? Co jste se na táboře naučili, jaké vzpomínky si z nich nesete až do dneška? Poznali jste tam třeba i budoucí kamarády? Jezdili jste pak už v opačné roli, tedy jako vedoucí?

Dětské tábory patří k prázdninám a mají bohatou historii. Snad každý z nás se nějakého zúčastnil. Někdo jen jednou, jiní se na táborové zážitky vždy těšili. Tábory pořádají skauti, pionýři, vodáci i další organizace.

Tábory mají nejrůznější zaměření. V dnešní době jsou právě i o atraktivním programu. Také jste se některého zúčastnili, jezdili jste pravidelně? Kdy to bylo a kam? Jak na to vzpomínáte a jak vypadal váš táborový program.

Na vaše zážitky a vyprávění se moc těší moderátor Noční linky Karel Sladký. K tématu mu můžete napsat přes tuto internetovou stránku nebo zatelefonujte přímo do studia po 23. hodině na číslo 731 800 900.

autoři: Karel Sladký , baj
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.