Čtvrteční Noční linka: Jezdili jste rádi na dětské tábory?

22. červenec 2021

Ať už jako děti nebo vedoucí? Kam to bylo? Jak na to vzpomínáte? V jaké době jste se účastnili táborů? Bavilo vás to nebo jste to tenkrát brali jako za trest? Co jste se na táboře naučili, jaké vzpomínky si z nich nesete až do dneška? Poznali jste tam třeba i budoucí kamarády? Jezdili jste pak už v opačné roli, tedy jako vedoucí?

Dětské tábory patří k prázdninám a mají bohatou historii. Snad každý z nás se nějakého zúčastnil. Někdo jen jednou, jiní se na táborové zážitky vždy těšili. Tábory pořádají skauti, pionýři, vodáci i další organizace.

Tábory mají nejrůznější zaměření. V dnešní době jsou právě i o atraktivním programu. Také jste se některého zúčastnili, jezdili jste pravidelně? Kdy to bylo a kam? Jak na to vzpomínáte a jak vypadal váš táborový program.

Na vaše zážitky a vyprávění se moc těší moderátor Noční linky Karel Sladký. K tématu mu můžete napsat přes tuto internetovou stránku nebo zatelefonujte přímo do studia po 23. hodině na číslo 731 800 900.

autoři: Karel Sladký , baj
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová