Karvinská nemocnice pokračuje se semináři, které mají nalákat studenty pro práci v nemocnici
9. březen 2023 15:18
Nemocnice Karviná-Ráj rozjela další semináře pro studenty. Mladé lidi chce po absolvování nalákat pro práci na svých odděleních a ambulancích. Letní semestr začal právě dnes. Pro příští rok chystají novinky.
„Pro nový akademický rok 2023/2024 chystáme dvě zásadní změny. Projekt bude určen všem nemocnicím v kraji a druhá novinka je navýšení kapacity projektu - ze stávajících třiceti na pětatřicet studentů,“ upřesnila mluvčí karvinské nemocnice Věra Murínová.
Region dlouhodobě trápí nedostatek zdravotních sester. Vzdělávací program proto finančně podporuje Moravskoslezský kraj.
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
‚Budeme reagovat na všechny dotazy.‘ Odpověď kvůli prevenci Babišova střetu do Bruselu píšou tři resorty
-
Tankerová tepna přiškrcena. Hormuzský průliv může podle experta Írán zaminovat
-
Babišova vláda změnila prioritu. Na tanky si půjčí o 18 miliard korun méně, peníze chce od EU na dálnici
-
Ficův plán na znovuzvolení: spojit síly do bloku, sblížit se s ‚postfašisty‘, ale i upravit systém voleb