Máme rádi zvířata

20. leden 2014

Většina lidí doma chová psa, kočku, křečka nebo jiná drobná zvířata. Rubrika Máme rádi zvířata vám umožňovala poznat i ty tvory, které byste si mohli přivést domů jen s velkými obtížemi.

Rozhlasové výlety za domácími i exotickými zvířaty vznikaly především ve spolupráci s ostravskou zoologickou zahradou. Rubrika představovala nejen jednotlivé živočišné druhy, které tam žijí, ale také novinky, se kterými se návštěvníci zoo mohou setkat.

Připravovala: Tereza Dalecká


Historie pořadu:
Rubrika vznikla v roce 2007 a u zrodu stál redaktor Michal Schoffer, který ji také pravidelně téměř čtyři roky připravoval. Po něm rubriku převzala externí redaktorka Tereza Dalecká. Vysílali jsme do konce roku 2013. Od ledna 2014 se téma objevuje ve vysílání Českého rozhlasu Ostrava dále, v neděli v 15:30. Ale už jen jako zpravodajsko-publicistický příspěvek Dobrého odpoledne.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Sestru se mi nikdy nepodařilo dočíst. Citlivého člověka jsem poslechla až do konce.

Iva Jonášová, šéfredaktorka Radia Wave

citlivy_clovek.jpg

Citlivý člověk

Koupit

Nový román českého básníka, prozaika, překladatele a publicisty, ve kterém se prolínají groteskní a tragické prvky a který vypráví příběh ze žhavé současnosti. Jáchym Topol získal za tento titul Státní cenu za literaturu.