Poslouchejte a vyhrávejte aneb Slavíme 95 let! Soutěžíme o lístky na koncerty v S1

13. květen 2024

Během května a června se můžete těšit na řadu soutěží k příležitosti 95. výročí Českého rozhlasu Ostrava. Připravili jsme si pro vás soutěže o vstupenky na koncert Jiřího Krhuta, VIP vstupenky na unikátní představení Interview v rozhlasových prostorách a také na koncert BROLN.

Čtěte také

Vstupenky na Jiřího Krhuta a představení Interview nelze zakoupit, jsou k dostání pouze v soutěžích ve vysílání a na Facebooku. Pokud tedy budete pozorně poslouchat naše vysílání, můžete je vyhrát a být u toho s námi. 

Během května a června volejte k nám do studia po vyzvání moderátora na číslo 596112266. Ten, kdo se dovolá jako první, vyhrává 2 vstupenky na daný koncert.

Přejeme mnoho štěstí všem soutěžícím!

Termíny koncertů

  • 29. května – Jiří Krhut
  • 17. června – představení Interview
  • 20. června – BROLN s hosty (sólisty i z našeho kraje)

Kdo nestihne soutěž o lístky na koncert BROLN, lze si vstupenky na tuto událost zakoupit za 95 Kč na ostravské rozhlasové recepci (Dr. Šmerala 2) do naplnění kapacity studia.

Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?

Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

jak_klara_obratila_na web.jpg

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama

Koupit

Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.