Sobotní Noční linka: Naše země je malá, ale krásná

16. květen 2020

Jak moc máte zmapovanou naši zem? Kde vás to nadchlo a kam byste se ještě rádi podívali? Vracíte se na místo, které je vaší srdeční záležitostí, protože jste tam něco moc hezkého prožili? Považujete se za turisty? Míříte za historií, památkami a nebo raději do přírody a do našich hor? Kam vás to táhne?

Ať už se vypravíme do jakéhokoliv kraje naší země, je na co se dívat, co obdivovat. Jsou místa, ke kterým má člověk bližší vztah a proto se na ně rád vrací. Naše země je plná nádherných míst a památek a za celý lidský život bychom ji nestačili poznat a probádat. Co bohatství a krásných míst nabízí.

Mnoho z nás se určitě vždy těší na chvíle, kdy vezme batoh a vyrazí ven. Lidé plánují trasy výletů a nebo vyrážejí "naslepo". Kde to máte rádi vy a nakolik máte Čechy, Moravu a Slezsko probádané? O tom si budete povídat v Noční lince s moderátorem Karlem Sladkým.

Karel bude rád, když se připojíte a podělíte se i o své cestovatelské zážitky, ale i zatím nenaplněné cestovatelské touhy. A možná už máte jasno i v tom, kam byste rádi vyrazili letos, jaká místa zatím mezi vašimi zážitky chybí a proto byste je chtěli navštívit a jaké místo je vaší opravdu srdeční záležitostí a proč?

Na vaše příběhy se těší moderátor Noční linky Karel Sladký. Můžete mu k tématu napsat přes tuto internetovou stránku nebo zatelefonujte přímo do studia po 23. hodině na číslo 731 800 900.

autor: kas
Spustit audio