V Hudebním přístavu zakotvil P.E.T.R s písní Všechna rána končí

12. listopad 2021

Proč všechna rána končí tak trochu dřív, než bych si přál, ptá se v nové písni Všechna rána končí opavský zpěvák P.E.T.R. Nová tvář regionální hudební scény má za sebou zkušenosti z opavské kapely Naděje, jejíž kapitola je však již uzavřenou záležitostí.

P.E.T.R se rozhodl zkusit štěstí na sólové dráze a prozatím to vypadá, že se mu to daří. Spolupráce s uznávaným producentem Borisem Carloffem dává své první plody, písnička Všechna rána končí má příjemně netuctový zvuk a něco, co mne osobně nutí k tomu, pustit si ji vícekrát za sebou. A to je dobré znamení.

Jsem zvědavý, jak na tom budete s touto písní vy. Za zkoušku ovšem nic nedáte. Zde je písnička Všechna rána končí opavského písničkáře, příjemný poslech Českého rozhlasu Ostrava vám přeje Milan Bátor.

autor: Milan Bátor
Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.