Vánoční svátky ve vysílání Českého rozhlasu Ostrava
Také o svátcích pro vás Český rozhlas Ostrava připravil zajímavý program plný vánoční atmosféry a pohody!
Na Štědrý den se s biskupem ostravsko-opavské diecéze Martinem Davidem se ohlédneme za uplynulým rokem. Biskup také prozradí, jak a kde prožije vánoční svátky. Rozhovor vysíláme po 10. hodině.
Připravili jsme pro vás také povídání s režisérem Tomášem Pavlíčkem, jehož pohádku Tři princezny na Štědrý večer v premiéře odvysílá Česká televize.
Ve vysílání samozřejmě nebudou chybět ani vánoční písničky a svátečně laděné reportáže. O pohodovou atmosféru se ve vysílání postarají moderátoři Petr Soukup a Yvetta Dadamová, na Štědrý den se uslyšíte s Vladimírem Šmehlíkem.
Sváteční dny si také můžete zpestřit poslechem našich hororových či detektivních povídek, které se odehrávají právě v čase Vánoc.
Související
-
Šťastné a hrůzostrašné! Vánoční čas s duchy všeho druhu
Zveme vás k poslechu pěti povídek odehrávajících se právě v čase Vánoc, pakliže si tedy troufáte. Pokud ano, udělejte si čas a poslouchejte s námi. Duchové už čekají.
E-shop Českého rozhlasu
Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?
Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka


Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama
Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.