Ve tvých očích. Aneska v duetu s René Matláškem

7. červen 2024

Jen s tebou sílu mám, zpívá zpěvačka Aneska v písni Ve tvých očích. Pokud máte rádi duety, poslouchejte pozorně. Tato mladá písničkářka žijící v Ostravě má na svém čerstvém debutovém albu Feelings Place duety rovnou dva. V obou případech je jejím pěveckým partnerem mladý ostravský zpěvák René Matlášek.

Aneska má hlas, který si oblíbí hlavně romantici. Její zpěv zrcadlí něžné i vášnivé emoce. Pracuje s napětím a umí vyjádřit celou škálu emocí.

Její debutové album Feelings Place přišlo v pravý čas. Není tomu dávno, co talentovaná Aneska jako jediná Češka vyhrála dvě ceny na Europe Music Video Awards. Po poslechu jejího alba můžeme konstatovat, že je to úspěch zasloužený.

Příjemný poslech Českého rozhlasu Ostrava vám přeje Milan Bátor.

autor: Milan Bátor
Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.