VUS Ondráš v cyklu Zpěvem k srdci nevystoupí, koncert byl zrušen

26. únor 2020

V letošní první edici cyklu Zpěvem k srdci jsme měli uvítat orchestr lidových nástrojů VUS Ondráš s primášem Štěpánem Blinkou a dívčím sborem. Koncert jsme ale museli zrušit.

V rámci preventivních opatření na ochranu zaměstnanců před koronavirem se z rozhodnutí vedení Českého rozhlasu v celém Českém rozhlase až do odvolání ruší všechny veřejné akce a koncerty ve studiích a budovách v Praze i ve všech regionech. A v rámci těchto opatření se ruší i všechny akce pro veřejnost u nás v Českém rozhlase Ostrava.

Vstupenky, které jste si na koncert VUS Ondráš zakoupili, můžete vrátit těmito způsoby na těchto místech:

A) Na kterémkoliv Informačním centru v Ostravě (v případě, že jste si vstupenku zakoupili na některém z informačních center. Nutností je však při vrácení předložit účtenku!)

B) Na recepci Českého rozhlasu Ostrava, Dr. Šmerala 2 (zde můžete vracet vstupenky zakoupené na rozhlasové recepci, nebo také vstupenky koupené v infocentru. Vstupenky můžete na recepci vrátit i v případě, že už u sebe nemáte účtenku.)

Zakoupené vstupenky na koncert VUS Ondráš můžete vracet od středy 4. března až do 31. března.

Velice se vám omlouváme za vzniklé komplikace a děkujeme za pochopení.

autor: tif | zdroj: Český rozhlas Ostrava
Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Tohle není povídání na dobrou noc, k zamyšlení určitě.

Jan Pokorný, ředitel Zpravodajství Českého rozhlasu a moderátor

tata.jpg

Tata a jeho syn

Koupit

Autorské povídky známého divadelníka a spisovatele A. G. v jeho vlastním podání. Tata a jeho syn je sbírkou úsměvných příběhů na motivy skutečných událostí, ovšem ve skutečných kulisách a především ve skutečné době.