Začíná očkování na Ostravské univerzitě
16. srpen 2021 10:14
Ostravská univerzita dnes v poledne otevře vlastní očkovací centrum. Očkovat tam budou nejen studenty a zaměstnance školy, ale i veřejnost. Zázemí centra je v hlavní budově Lékařské fakulty v Ostravě-Zábřehu.
Očkování tam budou provádět zdravotníci z řad zaměstnanců Lékařské fakulty. Podle jejího děkana Rostislava Maďara může univerzitní centru nahradit sníženou kapacitu na očkování, až se v budoucnu uzavře velkokapacitní očkovací místo na ostravském výstavišti.
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Na farmě nechal utýrat krávy, přesto na ně podvodem žádal o dotace 15 milionů korun, píše státní zástupce
-
Nádrž před Lincolnovým památníkem ve Washingtonu má modré dno. Trump mluví o osobním vítězství
-
Nabitý soudní týden v kauze Dozimetr. Svědčit mají exředitel DPP, radní Scheinherr i muž přes ‚krypťáky‘
-
‚Je to historické vítězství,‘ řekl Pašinjan. Jeho strana by měla získat většinu v arménském parlamentu