-
Mošnovské letiště letos odbaví téměř půl miliónu cestujících
Od ledna do konce září prošlo terminály téměř 450 tisíc lidí, to je o 45 procent více než loni. Cestujících přibylo na pravidelných i charterových letech.
-
Zájem o sdílená kola ve Frýdku-Místku roste, k dispozici budou i lepší kola
Službu bude i v následujících dvou letech pro město zajišťovat společnost Nextbike, která vyhrála výběrové řízení. Díky nižší vysoutěžené ceně město očekává pokles nákladů.
-
Aquacentrum v Bohumíně otevře nejspíš už v pátek
Provozovatelé čekají na výsledky rozboru kvality vody. Zářijové povodně tam poničily čerpadla. Otevření po pravidelné odstávce má proto zpoždění.
-
Provoz na trati Bruntál - Krnov se má po povodni obnovit 26. listopadu
Do konce roku by pak měly být opět v provozu také tratě směřující z Krnova do Opavy a do Třemešné.
-
Lidé v Zátoru mohou po povodních přijít o pozemky, ty od státu jsou dle starostky nepoužitelné
Obce i stát hledají nové pozemky v povodněmi postižených oblastech. Rodiny, kterým domy vzala voda, si většinou nebudou moct postavit nové na stejném místě.
-
Ostravská radnice spustila pocitovou mapu. Lidé mohou označovat místa, kde se necítí bezpečně
Dotazník mohou ho vyplnit i ti, kteří v Ostravě nežijí a do města jezdí třeba za prací nebo školou. Podmínkou ale je, aby bylo dotazovanému více než 15 let.
-
Josef Bělica obhájil pozici hejtmana Moravskoslezského kraje
Na ustavujícím zasedání o tom dnes rozhodli zastupitelé. Bělica neměl ve veřejné volbě žádného protikandidáta.
-
Po povodních statici v Moravskoslezském kraji rozhodli o demolici 72 staveb
Po ničivých povodních, které Moravu a Slezsko zasáhly v polovině září, statici na území Moravskoslezského kraje rozhodli o demolici celkem 72 staveb.
Stránky
- « první
- ‹ předchozí
- …
- 79
- 80
- 81
- 82
- 83
- 84
- 85
- 86
- 87
- …
- následující ›
- poslední »