Improvizační divadlo Tři tygři se chystá na ostravské rozhlasové vlny. Buďte u toho!

16. listopad 2019

Legendární ostravské improvizační divadlo Tři tygři bude improvizovat živě v našem vysílání. Tři tygři budou hrát scénky na témata, která do vysílání zavoláte. Začínáme v úterý 26. listopadu.

Tři tygři, to jsou čtyři skvělí ostravští herci – Štěpán Kozub, Albert Čuba, Robin Ferro a Vladimír Polák. Už řadu let vystupují jednou měsíčně v Heligonce a jejich improvizační představení jsou beznadějně vyprodaná, hrají i v divadle Mír, stávají se ostravským fenoménem sociálních sítí.

Letos odvysíláme 4 vydání „rozhlasových tygrů“, a to v rámci jednoho týdne. Bude to od úterý 26. listopadu do pátku 29. listopadu vždy po 15. hodině. Poslouchejte Český rozhlas Ostrava a volejte 596112266.

autor: tif

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová