Jsou to vynikající divadelní a filmoví herci, kteří naplňují sály s kabaretem. Tři tygři

25. listopad 2019
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Štěpán Kozub (v pozadí) a Albert Čuba

Je to improvizační show, která se v úterý v premiéře objeví i ve vysílání Českého rozhlasu Ostrava. Bude to ojedinělý počin, samotní aktéři netuší, co je čeká.

Štěpán Kozub a Albert Čuba se potkali brzy ráno s Kateřinou Huberovou, aby si o Tygrech popovídali. Uslyšíte zajímavé věci. A také odpověď na otázku jak moc bude složité nevidět publikum a neslyšet jeho reakce.

Jak se zapojit?

Letos odvysíláme 4 vydání „rozhlasových tygrů“, a to v rámci jednoho týdne. Bude to od úterý 26. listopadu do pátku 29. listopadu vždy po 15. hodině. Čtveřice herců sehraje během jednoho vysílání tři scénky na témata, která vymyslíte vy posluchači. Na přípravu budou mít Tři tygři jen pár chvil během písničky. Volejte k nám po 15. hodině na číslo 596112266 a dobře se bavte.

autor: hup
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová