Ostravská zoo na prázdniny prodloužila otevírací dobu

1. červenec 2021 11:07

Ostravská zoologická zahrada připravila na období prázdnin novinku – o hodinu prodloužila otevírací dobu. Lidé tak budou moci v areálu zůstat až do 20 hodin. Pavilony a pokladny se uzavřou v obvyklou hodinu, tj. v 18:00.

Prodloužená otevírací doba Zoologické zahrady a botanického parku Ostrava bude platit po dobu letních prázdnin – od 1. července do 31. srpna. Návštěvníci budou moci v areálu zůstat až do 20. hodiny a užít si podvečerní atmosféru.

„Nezřídka k nám míří lidé v průběhu pracovního týdne po práci, chceme jim tedy umožnit, aby si pobyt v zoo užili o hodinu déle,“ vysvětluje mluvčí zoo Šárka Nováková.

Do 20. hodiny bude v provozu zooshop u východu ze zoo a také zoovláček. Déle bude otevřena i většina stánků s občerstvením a restaurace. Pavilony se uzavřou v obvyklou dobu, tedy v 18:00.

„Kdo si bude chtít užít procházku podvečerní zahradou, musí přijít před uzavřením pokladem, později už nebude do areálu vpuštěn. Platí to i pro držitele permanentních vstupenek,“ dodává mluvčí.

Během prázdnin se v zoo budou konat také večerní komentované prohlídky po zavírací době. Uskuteční se s výjimkou posledního každý prázdninový pátek.

Spustit audio

Související