Vánoční stromky zpestřují jídelníček zvířatům v zoo
9. leden 2021
Na stromcích – převážně jedličkách – si v ostravské zoo v těchto dnech pochutnávají například lamy alpaky, osli, poníci, přeštická prasata a další zvířata na statku.
„Jedná se o stromky, které máme přímo od prodejců. Od lidí stromečky určitě nepřijímáme. Nechceme riskovat zranění zvířat zapomenutými ozdobami nebo háčky,“ vysvětluje mluvčí ostravské zoo Šárka Nováková.
Mohlo by vás zajímat
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Zvrat v kauze čínského špiona v Praze. Soud odmítl přijmout obžalobu, případ nařídil došetřit
-
Poplatky pro ČRo a ČT jsou přežité, tvrdí Vondráček. Podle Jakoba chce koalice změny, aby ovládla média
-
‚Budu koukat do zdi.‘ Britským mladým budou po zákazu sociálních sítí chybět alternativy pro socializaci
-
Rusové se dotkli váženého symbolu. Zasažený klášter je středem kulturnosti Ukrajiny, popisuje děkan