Andrea Čánová

redaktorka zpravodajství
Vytvářím reportáže z oblasti krimi, soudů i o neuvěřitelných lidských osudech. Pátrám po podvodnících i úřednících, kteří dělají víc škody než užitku. A také pravidelně připravuji a moderuji Poradnu, kde vám s mými hosty pomáháme a radíme.
03346548.jpeg

Jak jsem se k této práci dostala: Novinařinu dělám už řadu let. Po skončení mých televizních "zkušeností" jsem oslovila lidi v Českém rozhlase, jestli mě chtějí a oni chtěli!!

Co považuji za rozhlasová "nej" v mé práci: Sebechvála smrdí, takže nechci moc do detailu odpovídat. Ale občas se mi nějaký "sólokapr" podaří.

Dosavadní kariéra: Vedoucí dětského oddělení v knihovně, redaktorka České televize Ostrava - Report i dnes už zaniklá Klekánice. Pak zkušenost se soukromou televizí. Ve spolupráci s Milanem Šímou jsem dělala publicistický pořad pro dnešní TV Prima.

Co jsem ochotna na sebe prozradit: Určitě chci prozradit, že nesnáším životopisy, jsou příliš ploché a studené na to, aby se tak dal člověk poznat. Mám ráda rockovou muziku, ráda tančím, pokud mám sílu, tak i čtu. Žiju v útulném venkovském stavení poblíž Ostravy. Společnost mi dělá černý kocour František a ostravský advokát Stanislav Brtník. To je zvěřinec, co? :)

Telefon: 596 203 185

Všechny články

Stránky