Kde si přejeme strávit poslední dny svého života a jaká je realita

18. září 2015
Dobré odpoledne

Umírání a smrt jsou témata, o kterých se příliš často a příliš nahlas nemluví. Přesto si většina z nás přeje bezbolestný a důstojný konec života v kruhu rodiny.

Na toto téma jsme natočili další rozhovor do páteční sociálně-zdravotní poradny. Máme pro vás informace a zkušenosti primářky Dagmar Palasové z Oddělení následné péče Nemocnice v Bílovci. Jako lékařka také pracuje v Mobilním hospici Ondrášek.

S primářkou Oddělení následné péče Nemocnice v Bílovci a lékařkou Mobilního hospicu Ondrášek Dagmar Palasovou budeme příští týden hovořit o mobilních hospicech. Dotazy do naší nové sociálně-zdravotní miniporadny můžete psát na mailovou adresu: nada.cvancarova@rozhlas.cz, nebo také zavolat na číslo 596 203 213.

autor: čan
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Anglický humor, který léčí! A nestárne...

Vladimír Kroc, moderátor

doktor_v_domě.jpg

Doktor v domě

Koupit

Populární humoristická kniha ze života mediků, lékařů a jejich pacientů. Čte Aleš Procházka, režie Vlado Rusko. Populární humoristická kniha ze života mediků, lékařů a jejich pacientů. Čte Aleš Procházka, režie Vlado Rusko. Populární humoristická kniha ze života mediků, lékařů a jejich pacientů. Čte Aleš Procházka, režie Vlado Rusko. Populární humoristická kniha ze života mediků, lékařů a jejich pacientů. Čte Aleš Procházka, režie Vlado Rusko