Nedivoč. Z alba Svítá vybíráme písničku Horo Horo

25. březen 2022

V Hudebním přístavu máme ostravskou kapelu Nedivoč s novinkovým albem Svítá. Je to dlouho očekávaná záležitost, která dřevní fanoušky této formace určitě nezklame.

Nahrávka obsahuje 9 nových písní, které nahrála kapela ve složení Sváťa Tulej, Adam Farana, Vojtěch Šnupárek, Jan Smichovič a Jeny Krompolc mladší. Seznam hostů je ještě mnohem obsáhlejší a nechybí mezi nimi jména jako Rudy Horvat, nebo lidé, kteří nahrávali s fenomenálním Davidem Stypkou.

Nedivoč vydali poslechovou desku. Není to album ani tak k přemýšlení jako spíš k pohodové relaxaci s drahou polovičkou nebo sklenicí něčeho dobrého. Tak si je vychutnejte až do poslední minuty. Následující písnička Horo Horo je z těch, které možná ukazují kapele cestu na příští alba.

Příjemný poslech Českého rozhlasu Ostrava vám přeje Milan Bátor.

autor: Milan Bátor
Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.