Ostravská kapela Nedivoč zaválela ve Studiu 1. Během přenosu zazpívali i Miškechová s Rumlem

14. březen 2019

Čerství držitelé Moravskoslezské kulturní Ceny Jantar vystoupili ve Studiu 1 Českého rozhlasu Ostrava. Kapela Nedivoč představila svůj debut, na kterém účinkují zajímaví pěvečtí hosté.

Ostravská skupina Nedivoč zaujala svým debutovým albem Vale pletichám, které ve Studiu 1 Českého rozhlasu Ostrava natočila i s řadou pěveckých hostů. Dva z nich – slovenskou zpěvačku Mirku Miškechovou a Ondřeje Rumla jsme přivítali na koncertě Nedivoč u nás v Českém rozhlase Ostrava ve čtvrtek 14. března.

Nedivoč

Nedivoč je ostravská kapela skvělých muzikantů a hlavně kamarádů, která čerpá především z autorské tvorby bubeníka Jiřího Krhuta. Své písničky zpívají česky a někdy i slovensky. Hrají vesele, smutně, sladce i hořce, prostě příběhy, které všichni ze života znají. Jak sami říkají: Nechceme si na nic hrát a do ničeho se stylizovat. Prostě tak, jak to z nás jde, tak to taky cítíme a tak se nám to líbí. A navíc v hudbě, stejně jako v životě, jsou závody, které už zkrátka neběžíme.

autor: tif

Související

E-shop Českého rozhlasu

Děsivá freska válečné krajiny, u které se nepřestávám smát.

Petr Gojda, slovesný dramaturg, Centrum výroby Českého rozhlasu

Osudy dobrého vojáka Švejka

Osudy dobrého vojáka Švejka KOMPLET

Koupit

Pro jedny šťastný blb a ignorant, pro druhé vychytralý šašek. Pro nadporučíka Lukáše boží dobytek. Pro jedny ikona totálního odcizení a nihilismu, pro jiné bojovník proti válce, pro další anti světec a antihrdina. Čte Oldřich Kaiser