Vlasta Horváth v Ostravě! S kapelou v našem S1 představil své nové album

9. duben 2019

Zpěvák Vlasta Horváth pokřtil před několika dny své nové autorské album nazvané Stále nevěřím a teď s novými písničkami poprvé zamířil na koncert do Ostravy.

Křest nového alba Vlasty Horvátha

Vlasta Horváth je zpěvák, který o sobě dal poprvé vědět v populární soutěži Česko hledá Superstar – vyhrál druhou řadu. Vzápětí vydal debutové album Místo zázraků, za které dostal platinovou desku. To bylo v roce 2005.

Od té doby Vlasta Horváth pěvecky vyzrál. Má za sebou životní zkušenosti, úspěchy i pády. Zásadním je pro něj jeho kapela, se kterou vystupuje. A vystoupí s ní na koncertě v ostravském rozhlase, kde představí svou čerstvou novinku – album Stále nevěřím vyšlo 1. března.

autor: tif

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.