Dotyk Doroty Barové. Sedm autorských písní, které pohladí a zahřejí u srdce

24. listopad 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Dorota Barová - TOP PROMO

Zpěvačka a violoncellistka Dorota Barová pochází z Třince a svou hudební dráhu spojila především s kapelou Tara Fuki a spoluprací s Anetou Langerovou a dalšími osobnostmi českého šoubyznysu.

Neméně důležitá je však také sólová kariéra této výrazné zpěvačky a špičkové violoncellisty, která letos vydala své druhé sólové album s názvem Dotyk. Najdeme na něm sedm nádherných autorských písní, které dokážou pohladit a zahřát u srdce.

Na albu Dorotu doprovodili kytarista Mirek Chyška a basista Miloš Klápště. Hudba Barové se vzpírá všem stylovým škatulkám, vyhněme se tedy raději pokusům o jakoukoli charakteristiku. Jestli si však po písničce Dotyk, kterou jsem pro vás dnes vybral, řeknete, to bylo krásné, máte uši i srdce na svém místě!

Příjemný poslech Českého rozhlasu Ostrava vám přeje Milan Bátor.

autor: Milan Bátor
Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...