Poznávejte naši zem a vyhrávejte s pořadem Výlety

1. březen 2024

Prozkoumáváte rádi Českou republiku? Poznejte turistické zajímavosti ze všech míst naší země a soutěžte o atraktivní ceny.

Výhry se vztahují k výletům a cestování, soutěží se proto o turistický batoh.

Každý měsíc se navíc ze všech výherců za uplynulý měsíc losuje jeden šťastlivec, který získá hlavní cenu. Víkendový pobyt v lázních nebo hotelu může čekat třeba právě na vás!

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

Česká republika je velmi bohatá na léčivé prameny, na různé kyselky. Jednu z nich, Těšíkovskou kyselku na Olomoucku, navštívíme o tomto víkendu. Díky tomu máme u nás řadu lázní, které jejich sílu využívají k léčení. Máme prameny doslova historické, ale i nové. Nedávno byl objeven pramen s obsahem radonu, který je podle vědců nejradioaktivnější v Česku. Jezírko má hloubku 70 cm, teplota vody v něm je 8 až 11 stupňů Celsia. Pramen dostal jméno Břetislav. Věděli byste, kde tento pramen hledat?

 

A) u Plesné na Chebsku
B) v Jáchymově

 

VELKÁ MĚSÍČNÍ VÝHRA

poukaz na pobyt pro 2 osoby na 2 noci se snídaní v brněnském Maximus Resortu, se vstupem do termálních bazénů a saunového světa po celou dobu pobytu

Svoji odpověď pošlete prostřednictvím SMS ve tvaru Vylety (mezera) A nebo B (mezera) jméno, příjmení, adresa na telefonní číslo 900 11 04 od sobotní 13. hodiny do nedělní půlnoci. Cena SMS je 4 Kč. Po obdržení vaší odpovědi, vám bude zaslána potvrzující SMS. Ze všech došlých správných odpovědí je každý víkend vylosováno 5 výherců, kteří obdrží malou výhru. Jména těchto výherců jsou oznámena ve vysílání následující sobotu a neděli. Na konci měsíce je pak ze všech došlých správných odpovědí vylosován jeden výherce, který obdrží hlavní cenu.

Uklidňující čokoládové masáže

Kompletní pravidla soutěže naleznete zde.

Cestopisný pořad Výlety věnovaný celé České republice se vysílá každou sobotu a neděli od 13 hodin na vlnách regionálních stanic Českého rozhlasu. V každém díle uslyšíte čtyři reportáže z pozoruhodných míst naší země. Vyberte si kraj a nechte se inspirovat, kam vyrazíte na výlet.

Spustit audio