Kokosové pusinky

Dnešní recept pro Ostravskou rozhlasovou rodinku nám poslala paní Erika Kurková ze Štěpánkovic. A je to jednoduchý recept na kokosové pusinky.

Suroviny:
- 25 dkg strouhaného kokosu
- 25 dkg cukru
- 3 vejce
- 2 lžíce polohrubé mouky

Postup:
Vše zamíchejte a na promaštěný plech dělejte hromádky. Pečte v ‚mírné‘ troubě.

Paní Erika píše, že pusinky, které dělá přesně takto, jsou opravdu dobré. Tak ať se vám podaří a ať vám chutnají!

Paní Erice posíláme odměnu, tedy tričko Ostravské rozhlasové rodinky a pěknou knížku.

A pro vás ostatní připomínáme adresu, kam můžete posílat své vyzkoušené recepty a podělit se o ně s Ostravskou rozhlasovou rodinkou. Mailem je posílejte na adresu richard.piskala@rozhlas.cz, můžete přidat i fotky, rádi je zveřejníme společně s receptem na našem webu. Naše poštovní adresa je: Český rozhlas Ostrava, Dr. Šmerala 2, 70200 Ostrava, na obálku připište heslo "Ostravská rozhlasová rodinka".

autor: posluchači ČRo

Nejnovější recepty

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...