O víně a grilování

Do Moravskoslezského kraje vpadlo babí léto a to mimo jiné znamená, že před sebou máme jedny z posledních teplých dnů, které můžeme využít pro zahradní grilování.

Recepty pro takovou gurmánskou párty jste už v uplynulých týdnech v našem rozhlasovém kulinářském magazínu mohli slyšet několik. Dovedli byste ale pro takové hodování i vybrat správné pití? Pokud ne, nechejte si poradit. Jaké víno je vhodné konzumovat ke grilovaným dobrotám, se dozvíte od renomovaného someliéra Václava Šmacha.

Nejnovější recepty

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Závěr příběhu staré Karviné, který měl zůstat pod zemí

Karin Lednická, spisovatelka

kostel_2100x1400.jpg

Šikmý kostel 3

Koupit

Románová kronika ztraceného města - léta 1945–1961. Karin Lednická předkládá do značné míry převratný, dosavadní paradigma měnící obraz hornického regionu, jehož zahlazenou historii stále překrývá tlustá vrstva mýtů a zakořeněných stereotypů o „černé zemi a rudém kraji“.